Menu
  • Telefon 0224-xxx xx xx

  • Çalışma Saatleri 08:00 - 22:00

  • Mail Adresi info@bursa-evdenevenakliyat.net

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular Bursa Nakliyat

Bursa evden eve nakliyat hizmeti veya diğer tüm nakliyat ve paketleme hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan sorulara, sıkça sorulan sorular üzerinden erişebilirsiniz. Bunların dışında Bursa nakliyat ile ilgili cevabını bulamadığınız sorular için doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bursa evden eve nakliyat fiyatları, daha önceden belirlenmiş değildir. Zira evden eve nakliyat fiyatları; taşınacak eşyanın miktarı-büyüklüğü, taşınacak mesafe, nakliyat yapılacak konum, ev veya ofisin bulunduğu binanın durumu ve asansörlü nakliyat kullanılıp kullanılmayacağı gibi belli başlı kriterlere göre değişkenlik göstermektedir.

Dolayısıyla net bir fiyat için detaylı bilgilerin alınması gerekmektedir. Bursa evden eve nakliyat fiyatları için, bizimle iletişim kurarak net cevaplar alabilirsiniz.

Bursa şehirler arası nakliyat firması olarak, herhangi bir kısıtlama uyguladığımız şehir bulunmamaktadır. Türkiye’nin her bölgesine, sehirler arası nakliyat hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Bursa şehirler arası nakliyat fiyatları, büyük ölçüde nakliyat yapılacak şehrin mesafesine göre değişiklik göstermektedir. Bununla beraber Bursa evden eve nakliyat fiyatları belirlenmesinde kullanılan kriterler, aynı şekilde şehirler arası taşımacılık hizmetimizde de geçerlilik göstermektedir.

Bursa evden eve nakliyat firması olarak bünyemizdeki çalışanlarımız, kendi personellerimizden oluşmaktadır ve sigortalı olarak görevlerine devam etmektedirler.

Öncelikle nakliyat esnasında eşyaların herhangi bir hasar almaması için büyük özen göstermekteyiz. Bunların dışında herhangi bir şekilde eşyalar hasar alırsa, bu hasarı Bursa evden eve nakliyat firması olarak biz karşılamaktayız.

Öte yandan yolda oluşabilecek hasar durumlarında, kapsam dahilinde ise taşımacılık sigortası tarafından hasar bedeli karşılanmaktadır.

Bursa paketleme hizmeti, tüm ofis ve ev eşyalarını kapsamaktadır ve herhangi bir kısıtlama mevcut değildir.

Beyaz eşyalardan elektronik eşyalara ve mutfak gereçlerinden koltuk takımlarına kadar tüm eşyalar, gerekli olan paketleme çeşitleri ile birlikte paketleme hizmeti dahiline alınan ürünlerdendir.

Bursa evden eve taşıma firması olarak, bünyemizde yer alan asansörlü ve diğer nakliye araçları, kendi firmamıza kayıtlı araçlardır ve sadece Bursa evden eve nakliyat için kullanıma hazır tutulmaktadır.

Bursa evden eve nakliyat firması olarak paketleme hizmetinden eşyaların yerleştirilme sürecine kadar tüm adımlarda, sadece kendi personelimiz görev almaktadır. Bunun dışında herhangi başka bir personel, nakliyat sürecinde görev almamaktadır.

Bursa evden eve nakliyat firması Bursa evden eve nakliyat olarak hazırlamış olduğumuz nakliyat sözleşmesi ile ilgili detaylar için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bursa Evden Eve Nakliyat olarak sağladığımız paketleme hizmetimiz için kullanılan ambalajlar, daha önceden başka nakliyatlar için kullanılan ambalajlar değildir.

Her yeni nakliyat için belirlenen eşyalara özel yeni ambalaj setleri kullanılmaktadır. Nitekim aynı paketleme ambalajları, tekrar tekrar kullanılmamaktadır.