Menu
  • Telefon 0224-xxx xx xx

  • Çalışma Saatleri 08:00 - 22:00

  • Mail Adresi info@bursa-evdenevenakliyat.net

Paketleme

paketleme hizmeti
paketleme hizmeti
paketleme hizmeti
paketleme hizmeti
paketleme hizmeti

Bursa Paketleme Hizmeti

Bursa evden eve nakliyat firması olarak, taşınma sürecinde eşyalarınız için en iyi paketleme hizmetini de sunmaktayız. Bursa paketleme hizmeti ile birlikte, eşyaların kategorisi ve materyali her en olursa olsun, en uygun paketleme malzemesi ile doğru bir biçimde koruma altına alınmaktadır.

Bursa eşya paketleme hizmetimiz ile birlikte, kullandığımız her eşya için farklılık gösteren malzemeler ile paketleme işlemi sağlanır. Bu paketleme hizmeti uygulamasının ilk amacı, araçlarımıza yüklenme sırasında ve taşıma sürecinde, ev veya ofis eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmemesini sağlamaktır.

Bursa evden eve taşımacılık firması olarak sunduğumuz paketleme hizmeti kapsamında; küçük mutfak eşyaları, yemek takımları ve yemek takım parçaları, masa, yatak, kıyafet, beyaz eşyalar, elektronik ürünler, lambalar, abajurlar, avizeler, mobilyalar, aynalar, seramik ürünler, kitaplık, çekmece, gardolabı, beşik ve diğer tüm ev ve ofis eşyaları yer almaktadır.

Neredeyse tüm eşyalar ve diğer ev ve mutfak gereçleri için ayrı ayrı paketleme işlemleri gerçekleştirilir. Kırılmaların, ezilmelerin veya herhangi bir deformasyonun meydana gelmemesi için, ürünlerin niteliğine göre farklı tipte paketleme materyalleri tercih edilir. Bursa paketleme hizmeti kapsamında, hiçbir istisna olmadan tüm ürünler profesyonel ekibimiz tarafından özenli bir şekilde paketlenir ve stoklanır.

Böylece Bursa evden eve nakliyat hizmetimiz süresince, hiçbir olumsuz durumla karşılaşılmaması sağlanmış olur.