Menu
  • Telefon 0224-xxx xx xx

  • Çalışma Saatleri 08:00 - 22:00

  • Mail Adresi info@bursa-evdenevenakliyat.net

Hizmetlerimiz

Ev Taşıma

Ev Taşıma

Ev taşıma hizmetimiz ile hem Bursa içi tüm bölgelere hem de Bursa dışı tüm il ve ilçelere, nakliyat hizmeti sunmaktayız. Bursa evden eve nakliyat kapsamında, ev taşıma işleminde ev gereçleri göz önünde bulundurularak tüm taşıma sürecine şekil vermekteyiz ve tüm ev eşyalarının en iyi şekilde nakliye edilmesine yönelik çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Bursa evden eve nakliyat firması olarak, aynı zamanda ofis taşıma işlemi de gerçekleştirmekteyiz. Büyüklüğü ve kapsamı her ne olursa olsun, ofis taşıma hizmetimiz en hızlı ve en güvenilir nakliye işlemini sunmaktadır. Ofis taşıma hizmetimiz ile ilgili bilgi almak için bize istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat hizmetimiz ile birlikte, hem ofis hem de ev taşıma işlemlerinde, yükleme alınacak ve yükleme indirilecek kat sayısı her ne olursa olsun, en güvenli ve pratik bir şekilde çalışamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bursa nakliyat firması olarak bünyemizdeki asansörlü nakliyat sistemi için tasarlanmış özel araçlarımız, eşyalarınızı en iyi şekilde taşımamıza imkan sağlamaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Bursa nakliyat firması olmamıza karşın, Bursa içinde her noktaya nakliyat hizmeti sağladığımız gibi, Türkiye’nin her noktasına da şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktayız. Bünyemizdeki nakliye araçlarımız ile mesafe gözetmeksizin, taşıma ihtiyaçlarınızı tüm Türkiye’ye gerçekleştiriyoruz. Şehirler arası nakliyat ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Paketleme

Paketleme

Bursa evden eve nakliyat firması olmamızın sağladığı bir artı olarak, paketleme hizmetimiz de bulunmaktadır. Bursa paketleme hizmetimiz kapsamında, hem ev hem de ofis eşyalarını, en doğru ve güvenilir şekilde taşınacak halde paketliyoruz. Beyaz eşya, elektronik aletler, küçük ev aletleri ve mutfak gerekleri olmak üzere tüm ürünler için paketleme hizmeti sağlamaktayız.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Bursa evden eve nakliyat hizmetimiz ile müşterilerimize tek bir fazladan iş bile çıkarmadan, tüm nakliyat sürecini üstleniyoruz. Müşterilerimizin sadece kişisel eşyalarını alması ile başlayan Bursa evden eve nakliyat süreci, taşınılacak yere kadar hiçbir ek iş çıkartılmadan tarafımızca gerçekleştirilmektedir.