Menu
  • Telefon 0224-xxx xx xx

  • Çalışma Saatleri 08:00 - 22:00

  • Mail Adresi info@bursa-evdenevenakliyat.net

Ev Taşıma

Bursa Ev Taşıma

Bursa evden eve nakliyat firması olarak, sehir içi ve şehir dışı olmak üzere ev taşıma işlemlerinizi büyük bir özveri ile gerçekleştirmekteyiz.

Evden eve nakliyat konseptinin gereği olarak, taşınma sürecindeki tüm adımlar, tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Bu süreçte müşterilerimizin sadece özel eşyalarını yanlarına alarak, evlerinden ayrılmaları yeterli olacaktır. Müşterilerimiz de talep ettikleri müddetçe, bu süreçte ekibimiz ile birlikte yer alabilmektedir.

Ev taşıma süreci, ilk olarak bizimle kurduğunuz iletişim ile başlamaktadır. Adres bilgilerin alınması ile birlikte, taşınacak ev ile ilgili gerekli görüşmeler sağlanarak, fiyatlandırma gibi diğer konular ile ilgili bilgiler verilmektedir.


Bursa Ev Taşıma Hizmetlerimiz

Bu süreçlerin ardından, uzman nakliye çalışanlarımız, hiçbir konuda size iş bırakmayarak, ev taşıma işlemlerinizi paketlemeden, toplamaya ve yeni adreste yeniden kuruluma kadar gerçekleştirmiş olacaktır.

Her ne kadar Bursa ilinde merkezimiz bulunsa da Türkiye'nin tüm illerine ve ilçelerine, ev taşıma hizmeti sağlamaktayız. Bünyemizdeki özel tasarlanmış nakliyat araçlarımız ile mesafe gözetmeksizin, tüm adreslere en kısa ve en güvenli şekilde eşyalarınızı ulaştırmaktayız.

Bursa evden eve taşımacılık yaptığımız uzun yıllarda edindiğimiz tecrübeler ile birlikte, sizlere en güvenli ev taşıma sürecini yaşatmak adına yapılması gereken tüm detayları, hiçbir aksaklık olmadan gerçekleştirmekteyiz. Müşteri memnuniyet garantili ev taşıma hizmetimiz için hem Bursa içi hem de Bursa dışı için bizimle iletişim kurabilirsiniz. En rahat, en hızlı ve en güvenli ev taşınma süreci için, Bursa evden eve nakliyat çalışmalarımızı aralıksız olarak devam ettiriyoruz.